Stínící technika LEHA

Rakouský kvalitní výrobce stínící techniky LEHA

Naše studio je má zastoupení pro prodej této kvalitní značky.

 Kompletní sortiment Vám rádi na našem studiu  předvedeme. Samozřejmostí je zaměření a montáž.

Přehled kompletního  sortimentu najdete na těchto stránkách a objednávat můžete u nás.

www.leha.cz

ROZSÁHLÉ KNOW-HOW

Tam, kde je to účelné, se některé výrobní kroky provádí strojově. Za našimi výrobky se ale stejně jako dřív skrývá spousta ruční práce.Vysoce kvalifikovaní odborníci jsou proto alfou a omegou naší výroby. Protože jedině se spoustou zkušeností je možné se individuálně naladit na jakýkoliv nápad okolo bydlení.

KVALITNÍ MATERIÁLY

Pro nás je podstatné, aby naše výrobky přinášely radost dlouhou dobu. Základem kvalitních výsledků jsou přitom vybrané materiály našich dodavatelů, které povětšinou odebíráme z Evropy a USA. Naše výrobky se snadno opravují, každý prvek lze použít znovu.

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY

Hotovým výrobkům věnujeme velkou pozornost. Každá objednávka se kontroluje do nejmenšího detailu, aby byla bez závad a funkční. Teprve až je vše naprosto bezchybné, dostává se výrobek k Vám. K našim základním principům navíc patří pětiletá záruka


PLISÉ

Plisé je moderní kapacita v oboru ochrany před sluncem stejně jako bezkonkurenční všestranný talent: Bez ohledu na to, jestli má okno tvar trojúhelníka, lichoběžníka nebo kruhu - Plisé si poradí s jakoukoliv architektonickou výzvou.

Ve vytaženém stavu zůstává Plisé téměř skryté, zároveň ale dokáže v případě potřeby poskytnout optimální stínění a ochranu soukromí.
Kouzlo textilního řešení se skrývá v trvanlivých skladech, které propůjčují každému oknu ono pověstné něco navíc.

OBLAST POUŽITÍ

Šikmá okna
Zimní zahrada (v prostoru stropu)
Okna atypických tvarů (trojúhelník, pětiúhelník, šestiúhelník, půlkruh, kruh atd.)
Pravoúhlá okna

Střešní okna

DUETTE

Jak praví klasik - sichr je sichr. A platí to hned dvakrát. Originální Duette se strukturou včelí plástve zvyšuje díky vzduchovým komorám mezi pruhy látky izolační schopnost a zlepšuje měkkost filtrace světla. Tím pádem se oslnivé denní světlo mění na příjemně měkké.

Duette však přesvědčuje i opticky: Poslední sklad je stejně dokonalý jako ten první. Tím pádem jsou splněny všechny nároky na estetiku, kvalitu i design.

OBLAST POUŽITÍ

Šikmá okna
Zimní zahrada (prostor stropu)
Okna atypických tvarů (trojúhelník, pětiúhelník, šestiúhelník, půlkruh, kruh atd.)
Pravoúhlá okna
Střešní okna

Velká okna & prosklená průčel.

TROLETA

Roleta je neporazitelným klasikem mezi dekorativními výrobky na ochranu před sluncem. Už po generace se ochrana před sluncem a zvědavými pohledy vytahuje a stahuje.

Jasné linie, redukovaný design a snadné ovládání dělají z rolety univerzálního génia který se optimálně přizpůsobí jakékoliv situaci v místnosti. Koneckonců je stejně vhodná na pravoúhlá standardní okna jako na celá prosklená průčelí. Zvolte si ze široké škály barev a látek a zjistěte, který typ rolety je pro Vaši místnost ten pravý.

OBLAST POUŽITÍ

Pravoúhlá okna
Velká okna & prosklená průčelí

TWINROLLO

Naše Twinrollo má mnoho vychytávek: Kombinuje přednosti rolety a žaluzie. Střídavě neprůhledně a transparentně tkané látky umožňují plynulou regulaci světla zpříjemňující osvětlení místnosti.

V případě Twinrolla (nazývané také dvojitá roleta) existuje bezpočet možností úprav - v současné době letí hlavně jasně klasické textilní látky, jsou ale možné i barevné, nápadné designy a struktury.

OBLAST POUŽITÍ

Pravoúhlá okna

Velká okna & prosklená průčelí.

RAFFINÉSSE

Raffinesse dělá čest svému jménu, protože ji nelze spoutat do pevného tvaru. Naopak je extrémně variabilní: Nic není nemožné - od tlumeného pohledu směrem ven až po ochranu soukromí před zvědavými pohledy.

Raffinesse tak tvoří moderní protipól ke klasickému záclonovému závěsu a propůjčuje každému prostoru zvláštní eleganci.

OBLAST POUŽITÍ

Pravoúhlá okna

Velká okna & prosklená průčelí.

Vertikální žaluzie

Jak získá místnost prostor? Zvýrazněným vertikály. Tímto jednoduchým pravidlem se řídí vertikální žaluzie, které vytváří pocit jako bez hranic.

Díky minimalistické řeči tvarů spojuje vertikální žaluzie solidní stabilitu s puristickým vnějškem. Z hlediska funkce zajišťuje maximální ochranu před sluncem a horkem, přičemž zůstává zachován výhled ven a rozptýlené světlo vytváří příjemné osvětlení místnosti.

OBLAST POUŽITÍ

Pravoúhlá okna
Velká okna & prosklená průčelí

Šikmá, oblouková, střešní okna.

ŘÍMSKÁ ROLETA

Maximálně inovovaná forma klasického závěsu: Zajišťuje stylovou atmosféru a vytváří nezaměnitelný pocit bydlení.

U římských rolet jdou spolu ruku v ruce materiál a technologie naprosto nekonvenčním způsobem: Individuálně vybrané látky se ručně upravují na míru a umožňují tak osobité utváření prostoru.

OBLAST POUŽITÍ

Šikmá okna
Oblouková okna
Pravoúhlá okna
Střešní okna

PANELOVÁ STÉNA

V polovině 21. století už dozrál čas, jak interpretovat klasický závěs novým způsobem. Pro všechny, kdo vyznávají princip, že méně znamená více.

Panelová stěna si vás podmaní svými velkoplošnými panely, které lze uzpůsobit přesně podle vašich přání. Lze je libovolně posouvat do stran a vrstvit za sebou. Proměnlivá hra světla, stínu a napínavých pohledů dovnitř a ven!

OBLAST POUŽITÍ

Velká okna
Prosklená průčelí
Prvek na rozdělení prostoru

Třetí služba

Klikněte a můžete začít psát. Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

ŽALUZIE

Žaluzie je a zůstává nadčasovým klasikem. Aktuálněji než kdy dřív vyvolávají prostorově úsporné hliníkové žaluzie nadšení svou dlouhou životností a plynulou regulací světla.

Možná je to také charakteristická hra světla a stínu, vyvolaná díky lamelám s možností naklápění, která nadchla už tolik generací.

OBLAST POUŽITÍ

Pravoúhlá okna
Šikmá okna
Velká okna & prosklená průčelí

DŘEVÉNÁ ŽALUZIE

Dřevěné žaluzie vzbuzují nadšení nejen svým vzhledem, ale také svými hmatovými vlastnostmi. Vzácné dřeviny dávají pocit bydlení v úzkém sepětí s přírodou a zalévají místnost hřejivým světlem. Přirozenější regulace osvětlení už snad ani nemůže být.

Také v designu interiéru hrají stylové dřevěné lamely důležitou roli. Decentním způsobem doplňují vnitřní vybavení a propůjčují místnosti zvláštní atmosféru - od rustikálně zemité až po moderně elegantní.

OBLAST POUŽITÍ

Pravoúhlá okna
Velká okna & prosklená průčelí

Fotogalerie - Plisé

Fotogalerie - Raffinésse

Fotogalerie - Žaluzie vertikální

Fotogalerie - Římské rolety

Fotogalerie - Žaluzie

Fotogalerie - Dřevěné žaluzie

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

script type="text/javascript"> /* */