Designové podlahy Quick-step

Důsledné zaměření na design a kvalitu a neutuchající nadšení pro inovaci: Díky těmto vlastnostem je společnost Quick-Step jedním z předních hráčů v odvětví podlahových krytin. Zjistěte, co je skutečnou podstatou značky a jak se neustále snažíme o dokonalost....


https://www.quick-step.cz

Vinylové podlahy: přírodní vzhled a charakteristické teplo

DOVOLTE NÁM PŘIVÉST VÁS
K DOKONALÉ VINYLOVÉ PODLAZE

Výběr dokonalé podlahy není snadný, ale my bychom vám s tímto náročným úkolem rádi pomohli. Společně najdeme vinylovou podlahu, která se dokonale hodí do vašeho domova.

Samozřejmostí je od nás zaměření a kvalitní montáž.

Která vinylová podlaha Quick-Step je pro vás ta pravá?

 Vinylové podlahy - přírodní vzhled a charakteristické teplo

ALPHA VINYL

Alpha Vinyl spojuje ultra pevné jádro s jedinečným ochranným povrchem. A v kombinaci s naším inovativním zámkovým systémem se opravdu nemusíte bát poškození vodou.

  • 100% vodotěsnost
  • Odolné proti nárazu
  • Vhodná pro nerovné povrchy

ALPHA VINYL

VINYL FLEX - teplé, měkké a tiché: Po podlahách Vinyl Flex je opravdu radost chodit. Prkna se snadno instalují a jsou opatřena kvalitní ochrannou vrstvou, abyste se z podlahy mohli radovat po mnoho let.

  • Přírodní vzhled a dojem
  • 100% vodotěsné
  • Měkké a tiché

VINYL FLEX

Laminátové podlahy: přírodní krása pro bezstarostný život

Při tvorbě úžasného domova je důležitým krokem i volba dokonalé podlahy. Podlaha, která odpovídá vašemu stylu a životu. Naše laminátové podlahy mají vše, co potřebujete: velký výběr barev, textur a dekorů, mezi kterými si najdete podlahu přesně pro vás.

DOVOLTE NÁM DOPROVODIT VÁS
K DOKONALÉ LAMINÁTOVÉ PODLAZE

Voděodolná podlaha v koupelně, živý obývací pokoj nebo odolná podlaha v kuchyni: naše laminátová kolekce má řešení pro každou možnou situaci. Rádi bychom vám pomohli s vaším projektem tím, že najdeme podlahu, která se dokonale hodí k vám a vašemu domovu.


3 DŮVODY PROČ ZVOLIT NAŠE LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Nejprodávanější


Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

script type="text/javascript"> /* */