Portfolio

 Máme za sebou více jak 2000 různých projektů napříč celou Českou republikou. Některé projekty jsme realizovali i pro zahraniční klienty převážně ze Slovenska,  Rakouska,  Ruska,  Slovinska a Chorvatska.

Návrhy jsou vytvořeny ve spolupráci designérů Libora a Moniky Milisdorferových a Marie Dvořákové.

Privátní interiéry


Nové řešení interiéru ložnice - rekreační objekt Chlum u Třeboně.

Návrh interiéru ložnice na rekreační chalupě.Zákazníci měli požadavek o moderní řešení se zachováním původních dveří.Použili jsme světlé materiály EGER a podlaha Quick-step vinyl. Stěny dekorovány stěrkou Encanto Bianco. Následně nám byla zadána i kompletní realizace.

Návrh obytné zimní zahrady 

Dobrá Voda u  Č.Budějovic.

Zadání klientů bylo vytvořit obytnou zimní zahradu, která má sloužit jako odpočinkový prostor pro relax a posezení s přáteli. Boční prosklená okna jsou v HS portálu a tak vznikne v létě zcela otevřený prostor. Televize je řešena zavěšením ze stropu s elektricky sklápěcím držákem. Stávající výklenek bude osazen samozavlažujícím zařízením s květinami. Na stěně betonová stěrka s osvětlením.

Návrh  interiéru obývacího a studentského pokoje v panelovém bytě Č.Budějovice.

Požadavek klientky byl vytvoření většího úložného prostoru v obývacím pokoji a také pracovního místa pro Home office. Podlaha vinyl Floor forever, okna dřevěné žaluzie zn. Leha, nábytek zakázkový od našich truhlářů. Sedací souprava zn. Ponsel.

Dalším požadavkem bylo navržení nového studentského pokoje pro dospívající slečnu. Kompletní řešení nábytku na zakázku.

Návrh řešení přestavby interiéru v rodinném domě Nové Vráto u Č.Budějovic.

Řešení interiéru ve starším rodinném domě byla výzva. Majitelé  chtěli zachovat vesnický styl s moderními prvky interiéru. Nakonec se vše povedlo a dostali jsme zadánu i realizaci na klíč.

Vytvoření návrhu kuchyně v rodinném domě Hluboká nad Vltavou.

Navržení nové luxusní moderní kuchyně. Klientka dostala dvě možná řešení a to i s možností ostrůvku. Zajímavým designovým prvkem je protažení dlažby na boční stěnu kuchyně a umístění moderních hodin. Spotřebiče zn De-dietrich, kamenná pracovní deska, skleněný obklad a lakovaná dvířka ve vysokém lesku dotváří luxusní provedení kuchyně. Dominatou je velká americká lednice zn Hitachi. Nyní řešíme  realizaci.

Návrh interiéru luxusního apartmánu Lipno Molo.

Zahraniční klient nám zadal návrh svého nového apartmánu v klidné zóně Lipenského jezera. Důraz byl kladen na kvalitu, designové řešení a celkově pracovat s vizí klidného víkendového pobytu pro dvě osoby s možností návštěv. Návrh interiéru se povedl a klient byl spokojený a následuje na jaře 2022 realizace na klíč.

Předělání interiéru starého vesnického domu  Koloměřice.

Předělání interiéru starého vesnického domu na moderní útulné bydlení.Zajímavostí je otevřené okno v obývací části, které umožňuje přívod světla do chodby.

Předělání interiéru pro mladou rodinu Dobrá voda u Českých Budějovic.

Zadání znělo jasně - moderní nadčasový interiér. Přeměna se povedla a klienti jsou spokojeni a zadali nám i realizaci na klíč. Děkujeme.

Kompletní návrh designu interiéru rodinného domu  Hluboká nad Vltavou.

Řešení kompletního interiéru novostavby moderního domu. Hlavními prvky je světlý interiér s převažující bílou a béžovou barvou v kombinaci s olivově zelenou. Interiér řešen minimalisticky a přesto útulně.  Oddělení jídelny a obývací části jsme vytvořili zajímavě řešenou stěnou s dominující krbovou vložkou umožňující  kontakt s ohněm jak ze strany od sedací soupravy tak z jídelny. Kuchyňská linka a skříňka pod krbem opatřena vrchní deskou Technistone. Podlaha v dekoru světlý dub Quick Step. Klienti byli nadmíru spokojení, což nás samozřejmě těší. 

Návrh kompletního interiéru v rodinném domě Hluboká nad Vltavou.

Klienti měli požadavek na kompletní návrh interiéru obývacího pokoje a kuchyňské linky. Vzhledem k tomu, že nás oslovili včas a mohli jsme řešit veškeré úpravy v bytě jako elektrické rozvody, odpady, umístění dveří tak interiér dopadl výborně. Dominuje  šedá barva v bílé kombinaci doplněné dekorem dřeva dub. Na podlahu použita kvalitní podlaha  Quick Step v dekoru světlý dub. Celkově interiér působí moderně ale také útulně. Majitelé byli spokojeni.

Návrh moderní  luxusní kuchyně v Českých Budějovicích.  

Oslovila nás klientka ohledně předělání kuchyně do moderního designu a následně pokračovat do celého interiéru obývacího pokoje. Dominuje bílé provedení, šedá pracovní deska v provedení materiál LAPITEC, nerez hedvábný lesk dřez a luxusní lednice HITACHI. Ostrůvek s vařením a podsvícenou deskou. Zda se povedlo posuďte sami.

Návrh interiéru bytu 3KK v Českých Budějovicích.

Tento interiér byl koncipován pro slečnu, která preferovala moderní design a světlý interiér. Dominantou interiéru je betonová stěrka na zdech a bílé provedení nábytku v kombinaci z dřevěným dekorem dub. V předsíni jsme vytvořili vestavnou šatnu a zrcadla na dveřích nám rozšířili celý prostor. Výsledkem je celkový větší dojem ze zmenšené předsíně. Koupelna je navržena také ve světlém provedení v dekoru mramor. Realizace svépomocí.

Návrh interiéru a následná realizace na klíč. Luxusní mezonetový byt v centru Českých Budějovic.

Tomuto interiéru dominuje betonová stěrka, která se prolíná s masivními prvky dubu a bílé barvy. Kuchyně je oddělena od ložnice skleněnou stěnou. Možnost zatemnění a zakrytí umožňuje japonská stěna.Kuchyňská deska a parapety jsou v provedení Lapitec. Černý sloup v místnosti je natřen magnetickou barvou pro umístění různých vzkazů a poznámek. Na zdi nesměl chybět obraz Jack Nicholson, který je oblíbeným hercem majitelů. Tento interiér jsme realizovali na klíč ke spokojenosti majitelů. Moc jim děkujeme za důvěru.

Ukázka také jednoho exteriéru rekonstrukce na klíč atriového domu     Dobrá Voda u Č.Budějovic. 

Naše studio obdrželo nelehkou zakázku na návrh a realizaci kompletního předělání  vstupu a průčelí domu včetně fasády a okolního pojetí domu. Nová dlažba,  stání pro obytné auto, nový vstup do  domu včetně vyřešení nové fasády. Zámková dlažba Brož, pergoly JAPAN, obkladový kámen Považan, nová fasáda, okapy, osvětlení, kamerový systém, gabiony - bílý kámen, posuvná brána, nové plotové výplně atd. Úkol to byl náročný, přesto jsme ho zvládli  výborně ke spokojenosti majitelů.

Návrh interiéru rodinného domu Komařice.

Majitelé tohoto interiéru je mladá vícečlenná rodina a jejich požadavek byl zejména veliká prostorná kuchyň s dominantním ostrůvkem. Dle vyjádření majitelů se nám to povedlo a jsou spokojeni. Interiér se zatím nerealizuje - dům je ve výstavbě.

           Návrh a realizace bytu v               Českých Budějovicích. 

Klientka koupila byt ve staré zástavbě a požádala nás o návrh interiéru. Požadavek moderní a praktické bydlení. Dominantou interiéru je stropní podhled a stěrka na zdi pod TV Encanto gray. Zajímavým prvkem interiéru je jídelní stůl a sezení, které jsme zakomponovali vedle kuchyňské linky a pokračuje až k TV. Ložnici jsme předělili a vznikl prostor na samostatnou šatnu. Návrh se líbil a klientka řešila realizaci svépomocí.

Návrh a realizace na klíč interiéru bytu ve staré zástavě v Českých Budějovicích. 

Oslovila nás starší klientka, která po úmrtí manžela si nevěděla rady co dál a chtěla změnu a svěřila nám realizaci interiéru na klíč. Po kompletním vyslechnutí všech požadavků jsme vzali interiér tak říkajíc z gruntu a vše šlo ven. Nové stěny, podlahy , stropy, rozvody, nová elektrika. Hlavním požadavkem byl světlý moderní interiér a tak dominuje bílá barva včetně světlé podlahy. Nelze přehlédnou velký stropní kompletně podsvícený podhled. V ložnici jsme vytvořili i pracovní koutek na PC. V kuchyni jsme bílou barvu doplnily dekorem dřeva tmavý dub.Obklad za kuchyňskou linkou bílé sklo.Koupelna rovněž ve světlém, provedení v kombinaci šedý mramor. Zákaznice byla velice spokojena viz jedna z referencí.

Návrh interiéru a realizace na klíč bytu 2 KK v panelovém domě České Budějovice.

Obrátil se na nás klient s požadavkem kompletní přestavby panelového bytu. Klient je mladý bezdětný svobodný muž a dle toho byl interiér i koncipován. Celkový design interiéru působí moderně a jsou používány materiály pro snadnou údržbu. Byt je poměrně malý, ale i tak jsme tam dostali veškeré klientovo požadavky. Na stropech jsou stropní ventilátory, což není moc časté. V interiéru vznikla poměrně prostorná ložnice včetně pracovního stolu. Návrh se velice líbil a následně jsme získali zakázku na realizaci na klíč. Děkujeme za důvěru.

Návrh dětského pokoje         České Budějovice.

Návrh a rekonstrukce starého sklepa v rodinném domě - Svatý Ján nad Malší na prostor s vinotékou, kuchyní a sezením

Kompletní návrh na rekonstrukci starého sklepa se z počátku jevil jako nereálný. Požadavek majitelky na vytvoření luxusního prostoru kde se bude scházet rodina a pořádat oslavy byl opravdu náročný. Museli jsme kompletně vše udělat nové, zdi stropy, odvlhčení zdiva, nové dlažby atd. Tato realizace se dělala na klíč ke spokojenosti majitelky a následně jsme řešili zbylý interiér domu.

Návrh a realizace na klíč interiéru rodinného domu Kamenný Újezd.

Starší manželé se na nás obrátili, se zájmem o kompletní rekonstrukci staršího domu. Podmínka byla moderní interiér s klasickými prvky. Požadavek majitelky byl kámen a dekorativně žlutá barva. Plno úložných prostorů a v ložnici pracovní místo na PC. Vše bylo komplet nové, zdi, sádrokartony, elektrika, rozvody. Předsíň je přepažena skleněnými dveřmi zajišťující soukromí od vstupu do horního patra, kde bydlí syn. 

Řešení interiéru rekreační domu Radslav  Černá v Pošumaví

Požadavek klientky byl světlý interiér doplněný dřevěnými prvky, sklem a kovem. Dominantou interiéru je obložení stěn a stropu smrkovým dřevem. Nábytek zn.Gwinner, sedací souprava Ponsel a zakázkový nábytek.

Návrh interiéru rodinného domu Bechyně.

Návrh kompletního vnitřního řešení starého původního domu kousek od náměstí v Bechyni. Vzhledem ke špatném stavu nemovitosti to byla pro nás výzva, ale vše se povedlo k plné spokojenosti majitelů. 

Ukázka návrhu dětského pokojíku.

Vzhledem k tomu, že nám stále píšete jak vypadá takový normální návrh dětského pokojíku, tak jsme pro Vás připravili  ukázku jak od nás návrh dětského pokoje vypadá.

Ukázka návrhu dětského pokojíku.

Kompletní návrh apartmánu

 Sv. Tomáš Lipensko.

Naše studio přijalo zakázku na kompletní návrh a realizaci nového apartmánu ve Sv. Tomáši na Lipně. Klienti jsou starší manželé, kteří zde chtějí trávit volný čas a odpočinek. S naším řešením byli spokojeni a následná realizace na klíč se také povedla. Děkujeme

Řešení obytného prostoru rodinného domu Srnín.

Klienti se na nás obrátili s prosbou vyřešení a zůtulnění stávajícího obývacího pojoje. Navrhli jsme snižení stropu podsvícením podhledu s centrálním dominatním světlem. Vzhledem k tomu, že mají rádi York, tak jsme použili designovou černobílou tapetu s dominatním motivem města. Na boční stěnu u sedací soupravy jsme použili betonovou stěrku, která nám prochází až do prostoru jídelny s kuchyní. Zajímavým designovým prvkem je sezení pod oknem vedle TV. Na okna jsou použity Twinrolla zn LEHA a panelová stěna od stejného výrobce. Podlaha se sedací soupravou jsou původní.

Výsledek se povedl a klenti byli spokojeni a zadali nám i kompletní realizaci.


Návrh obývacího pokoje vesnického domu Chrášťany.

Kompletní předělání interiéru pro starší manžele. Dominantou obývacího pokoje je stávající pec, kterou jsme úspěšně zakomponovali a navázali k ní jídelní stůl. Návrh se povedl a majitelé nám zadali i realizaci.

Dětský pokojík Koloměřice.

Další zajímavé řešení dětského pokojíku od naši designérky Marie.Zákazníci i mladá slečna byli nadšeni.

Návrh dětského pokoje.

Ukázka návrhu tématického dětského pokojíku pro mladou slečnu.Hlavním motivem jsou koně, které jsme úspěšně zakomponovali formou zakázkové tapety.

Návrh interiéru obývacího pokoje a předsíně rodinného domu v Hluboké nad Vltavou.

Zadáním bylo navrhnou řešení kompletního nového řešení obývacího pokoje s napojením na stávající nábytek od Decolendu. Použita byla ořechová dýha v kombinaci s dekory Egger. Předsíň se rozšířila o vestavnou šatnu se vstupem od předsíňové stěny. V šatně je umístěna lednice a vinotéka. Zákazníci byli s návrhem spokojeni a řešíme nyní realizaci. 

Návrh kuchyně ve vesnickém stylu Chlum - Křemže. 

Klientka měla vysněnou kuchyni ve vesnickém stylu. Po několika studiích  jsme se přiblížili jejímu vkusu. Nakonec se návrh povedl a byla oboustranná spokojenost, což je to nejlepší co nás na práci těší. 

Návrh moderních koupelen a toalet v rodinném domě Komařice.

Představujeme Vám řešení koupelen a toalet v moderním stylu imitujícím kámen. Návrh koupelen se povedl, čemuž odpovídá i vyjádření majitelů "ANO TOTO JE  PŘESNĚ TO PRAVÉ CO JSME HLEDALI".  Děkujeme. Výběr materiálů a zařizovacích předmětů Senesi Č.Budějovice.

Redesign interiéru v rodinném domě Šindlovy Dvory.

Představujeme Vám redesign interiéru v rodinném domě. Starší manželé požadovali změnu v podobě modernějšího interiéru s klasickými prvky. Vzhledem k opravdu drahé původní dlažbě jsme ji zachovali a doplnili novým nábytkem. Na oknech jsou plissé LEHA. Původní krb byl odstraněn a nahrazen biokrbem. Kuchyň byla předělána, vyměněna pracovní deska, doplněné osvětlení. Nový celomasivní stůl, židle. Po obvodu celého interiéru jsou designové lišty s podsvícením. Na přání majitelů jsme do každé místnosti umístili pravý kříšťálový lustr. Návrh  se klientům moc líbil a zadali nám realizaci na klíč, která dopadla výborně. Majitelům děkujeme za důvěru. 

Návrh interiéru obývacího pokoje s kuchyní v rodinném domě Kamenný Újezd u Českých Budějovic.

Klient je truhlář a potřeboval po nás návrh a řešení obývacího pokoje s kuchyní. Preferoval kámen a materiál ořech. Designové židle od firmy Thon, dekorativní podsvícená mechová stěna a designově řešený krb. Dominantou interiéru je zakázkový velký jídelní stůl. Návrh se moc líbit a těšíme se, až to uvidíme celé hotové.

Návrh kompletního interiéru luxusní vily + dva tematické studentské pokoje - Zliv u Českých Budějovic.

V tomto návrhu interiéru jsme měli jasné zadání. Moderní a luxusní interiér pro náročného klienta. Dominantou interiéru jsou betonové stropy z hrubou strukturou. Schodiště jsme oddělili příčkou na kterou jsme umístili TV a dekorativní 3D tapetu, která nám rozšířila prostor. Druhý návrh byl s otočením TV na druhou stranu a s otevřeným schodištěm. Kamenná pracovní deska na kuchyňské lince v černé barvě koresponduje s deskou pod krbovou vložkou.Podlaha je navržena vinylová Qiuck step. Velkým oříškem bylo navržení interiéru dětského pokoje u mladé slečny. Tam jsme si museli poradit s kulatým oknem a nakonec jsme tam zakomponovali odpočinkové ležení z výhledem na rybník Bezdrev. Druhý dětský pokoj byl pojat tématicky, neboť chlapec hraje fotbal a jeho vzorem je Poborský. Tak jsme ho tam umístili. Návrh se moc líbil celé rodině. Realizace byla řešena svépomocí.

Návrh interiéru bytu 3 +1 v panelovém době v Borovanech.

Stará paneláková zástavba v Borovanech byla pro nás výzvou. Klienti se na nás obrátili s žádostí o vytvoření z bytu 3 + 1 byt 4+1 kompletně zmodernizovaný, prostorný a útulný. Všimněte si předělávky prostorné chodby na jídelnu a také předělení obývacího pokoje na dvě místnosti. Návrh se povedl a realizaci klienti prováděli svépomocí.

Návrh kompletního interiéru a následná realizace. Rodinný dům Mezilesí.

Zajímavostí tohoto interiéru je prostorná kuchyň a celková kombinace vesnického stylu s prvky moderního bydlení.Dům je umístěn na vsi v Jižních Čechách v krásné malebné krajině a naším úkolem bylo celý interiér s tímto nádechem propojit. Všimněte si prvků masivního dřeva, kamene a čistého bílého provedení masivního nábytku. Podhled stropu je tvořen přiznanými prkny, které jsme opatřili bílým nátěrem tak, aby zůstala zachována kresba dřeva, které nám koresponduje na dvířkách kuchyně. V boku kuchyně je umístěna vinotéka. Okna jsou opatřeny Plissé zn. Leha a podlaha vinylová kliková v dekoru dřeva s hrubou strukturou. Majitelé byli s návrhem velice spokojeni a získali jsme od nich důvěru na realizaci na klíč. Děkujeme

Návrhy a následná realizace interiéru v rodinném domě Bechyně.

Mladí manželé nás oslovili s pomocí vyřešit interiér jejich podkroví v RD rodičů. Z počátku na základě jejich požadavku, co vše tam máme umístit jsme byli rozčarováni, ale nakonec se tam vše vešlo a dopadlo to výborně.Ona Twin Rolo zn. Leha, podlaha vinylová QUICK Step, nábytek LTD Egger zakázková naše výroba. Tento kompletní interiér jsme realizovali na klíč ke spokojenosti majitelů - viz jedna z referencí.

Návrh interiéru rodinného domu Rudolfov.

Návrh interiéru rodinného domu. Požadavek světlý interiér, kámen béžové odstíny.Studentský pokoj s požadavkem černé barvy.

Návrh kompletního interiéru vesnického domu Plav u Českých Budějovic.

Velice zajímavý projekt ve kterém je mnoho zajímavých prvků. Klienti se na nás obrátili se žádostí o realizaci bydlení v bývalém zemědělském stavení. Z počátku to nebylo jednoduché pojmout celý prostor, ale nakonec jsme si přece poradili. Bývalé stáje se přeměnili na vkusný obývací pokoj s kuchyní. Zachovali jsme klenby a jejich kamenné obložení. Podařilo se nám tam i umístit kuchyň bez zbytečného bourání.  V nadstavbě v patře vznikl prostor kde jsou dva dětské pokoje a prostorná ložnice a velká koupelna. Návrh se povedl a majitelé nadmíru spokojeni.  Děkujeme za fajn spolupráci.

Návrh interiéru bytu 4 KK v Praze.

Návrh interiéru pro klienty v Pražském bytě v moderní zástavbě. Požadovali moderní a útulný interiér a hlavně novou kuchyň. Z výsledku byli majitelé nadšeni.

Návrh interiéru obývacího pokoje Praha Bubeneč

Kompletní návrh interiéru obávacího pokoje pro mladý bezdětný pár v Praze. V interiéru jsou použitý šedé odstíny, tmavý nábytek a dřevěná podlaha. Na oknech Twinrollo  Leha. Interiér jsme následně i realizovali s našimi truhláři.

script type="text/javascript"> /* */