Portfolio

 Máme za sebou více jak 450 různých projektů napříč celou Českou republikou. Některé projekty jsme realizovali i pro zahraniční klienty převážně ze Slovenska,  Rakouska,  Ruska,  Slovinska a Chorvatska.

Návrhy jsou vytvořeny ve spolupráci designérů Libora a Moniky Milisdorferových a Marie Dvořákové

Komerční interiéry


Návrh zázemí a kanceláří spediční společnosti JEDETRANS s.r.o Č.Budějovice.

Kompletní návrh interiérů pro spediční firmu. Kancelářské prostory, jednací místnost, kanceláře pro účetní, recepce + sociální zařízení.

Lipno Port Apartmens - návrh interiérů apartmánů.

Oslovila nás společnost která staví apartmány na Lipně. Nebyli spokojeni z výsledkem práce designérky kterou oslovili jako první. Po nás požadovali něco jiného, zajímavějšího a neobvyklého. Použili jsme v interiérech fototapety s náměty fotografií z okolí apartmánů s výhledy na Lipenské jezero a tím se tam klient cítí stále svázán s příjemným okolím. Náš návrh majitele oslovil, velice se líbil a použili ho při realizaci. Děkujeme za důvěru.

Návrh a realizace na klíč kompletního zázemí společnosti KEB-EGE - Kájov.

Na zakladě našich referencí nás oslovili majitelé společnosti Keb Ege z Kájova. Potřebovali poradit s návrhem vstupu do firmy a se schodištěm. Náš návrh se jim velice líbil a následně jsme získali zakázku i na zasedací místnost, kanceláře vedení a to celé vše realizace. Vše dopadlo na výbornou, spoluprace byla skvělá a chlapům z vedení děkujeme.

Návrh tetovacího salónu - South in tattoo studio Tábor.

Klient požadoval návrh tetovacího salonu. Vzhledem k tomu, že jsme již obdobnou práci dělali a to se mu moc líbilo tak nebylo o čem přemýšlet a návrh byl rychle hotov. Zda se povedl posoudí klienti studia. Majitel byl spokojen.

Vstupní recepce společnosti TECHNICOAT.

Dostali jsme zadání od majitelů společnosti Technicoat na vytvoření nové representativní vstupní recepce. Na zdech použit obkladový kámen, dekorativní živá květinová stěna, schodiště a zdi opatřeny betonovou stěrkou. Dodrželi jsme firemní barvy včetně loga a vytvořili jsme nové presentační osvětlené tabule na zdech. S výsledkem byli majitelé spokojeni a zadali nám realizaci, která se povedla. Děkujeme

Objekt Přírodovědecké fakulty - open office v Českých Budějovicích.

Byli jsme vybráni k vytvoření návrhu open office Přírodovědecké fakulty v Č.Budějovicích. Zadání bylo 10 pracovních míst pro pohodlnou práci a jednání s klienty. Návrh byl úspěšný a bude následovat realizace.

Návrh a realizace na klíč kosmetického salónu - Kodetka u Českých Budějovic.

Představujeme Vám návrh kosmetického studia. Požadavek klientky byl vytvořit něco jiného a odlišného, aby se tam zákazníkům líbilo a byli spokojeni nejen z jejich prace ale i z prostředí. Návrh se líbil a realizaci interiéru jsme řešili na klíč přesně dle návrhu. Vše se povedlo a děkujeme za důvěru.

Návrh a realizace na klíč obřadní síně obecního úřady         Kamenný Újezd. 

Oslovila nás paní starostka, která si nevěděla rady s návrhem a realizací obřadní síně. Na základě našeho návrhu, který se všem líbil jsme prováděli i realizaci na klíč. Naše preferovaná varianta byla šedý koberec, ale zastupitelstvo se rozhodlo pro variantu s červeným. Vše dopadlo i tak  skvěle a následně jsme získali zakázku na celý vstup, veřejné prostory, chodby. Děkujeme za důvěru.

Návrh interiéru a následná realizace penzion                  Chlum u Třeboně. 

Byli jsme požádáni o vyřešení interiéru pokojů staršího penzionu. Požadavek byl takový, aby se hosté vraceli a měli zážitek nejez z dobrého jídla, ale také z ubytování. Pokoje jsme vyřešili nestandardně s použitím 3D tapet, které rozšíří celý interiér a působí neobvykle. Návrhy se líbili a dostali jsme i zakázku na realizaci. Děkujeme

script type="text/javascript"> /* */