Jak pracujeme

JAK U NÁS PROBÍHÁ NÁVRH A REALIZACE INTERIÉRU aneb Jak se realizuje  sen o Vašem bydlení.

Zde Vám představíme celý proces naší práce, který můžete očekávat, pokud svěříte Váš interiér do našich rukou. 

ETAPA 1 - Designový návrh interiéru

1. ZAHÁJENÍ PROJEKTU

Prvním krokem je úvodní konzultace. Na tomto prvním setkání získáváme informace o rozsahu projektu a veškerých Vašich  očekáváních. Zjišťujeme, jaké jsou Vaše požadavky, jaké máte preference, co je pro Vás důležité, a jak projekt zrealizovat, aby Váš prostor co nejlépe vyhovoval životnímu stylu, vkusu a také rozpočtu. Toto setkání se koná v našem studiu, případně v místě realizaci či Vámi vybraného místa. Na tuto schůzku doporučujeme přinést veškeré podklady jako jsou půdorysy, fotografie a třeba také inspirativní obrázky, které Vás oslovily. 

Ukážeme Vám a vysvětlíme, jak pracujeme, co vše pro Vás můžeme udělat a také kolik naše služby stojí. Práce designera a klienta musí být založena na důvěře a my chceme udělat maximum pro to, aby jste se při společné práci cítili co nejlépe. Na této schůzce s Vámi vyplníme dotazník, kde budou veškerá Vaše přání a požadavky a připravíme návrh písemné smlouvy o realizaci projektu, včetně rozsahu našich služeb a cen.

Je nám jasné, že potřeba každého klienta je jiná. Někdo potřebuje každý náhled změny řešení konzultovat osobně na studiu, jiní poreferují e.mailovou komunikaci. Vždy necháme na klientovi způsob jaký mu bude vyhovovat.

2. KONCEPT DESIGNOVÉHO NÁVRHU

Po uzavření smlouvy začínáme vytvářet první designovou studii, přičemž vycházíme z Vašich požadavků, preferencí a zpětné vazby z našeho prvního setkání. Tato studie může v závislosti na zadání zahrnovat takové položky, jako jsou dispoziční řešení, půdorysy, barevné schéma, možnosti použitých materiálů a povrchů, osvětlení, předběžný výběr nábytku, okenních stínění a předběžné návrhy atypického vybavení- zakázkové výroby. Pokud se nabízí více možností řešení, vypracujeme dvě nebo tři studie.

3. PŘEDLOŽENÍ A SCHVÁLENÍ KONCEPTU NÁVRHU

Koncept návrhu Vám předložíme a požádáme o zpětnou vazbu a schválení. Očekávejte, že Vám předložíme kombinaci výkresů, výběru nejrůznějších produktů a materiálů, vzorky látek a také další vizuální pomůcky, které pomohou konceptu i návrhu plně porozumět. Během prezentace rovněž předložíme ceny zboží a řemeslných služeb. Při této prezentaci by měly být přítomny všechny osoby, které budou v souvislosti s projektem o něčem rozhodovat.

4. VYPRACOVÁNÍ KONEČNÉ VERZE NÁVRHU

Vypracování návrhu je fáze, v níž zpracováváme všechny detaily projektu, kde se spolupracuje s dalšími odborníky jako jsou řemeslníci a dodavatelé. Během této fáze návrhu se s Vámi ještě několikrát potkáme. Vše záleží na složitosti a Vašemu požadavku. 

Jakmile schválíte koncept celkového návrhu, vytvoříme finále a detailní rozpočet na základě kterého budou provedeny příslušné objednávky viz. Etapa 2.

Následně Vám bude projekt předán v PDF a v tiskové podobě.

ETAPA 2 -  Realizace interiéru

Tato etapa je součástí smlouvy a realizuje se pouze na přání klienta. Tato etapa jde realizována naší interiérovou firmou Belurette, s.r.o

5. NÁKUP A DODÁNÍ

Začínáme pracovat na objednávkách. Realizace návrhu interiéru bude koordinována společností Belurette, s.r.o se všemi stranami, které se budou na vašem projektu podílet. Připravíme veškeré specifikace a nákupní objednávky. Budeme komunikovat se všemi dodavateli, subdodavateli a prodejci s ohledem na specifikace, objednávky, expedice, koordinaci a časové dodávky nebo instalace u vás doma. Poskytneme vám informace, které Vám umožní sledovat objednávky a dodání objednaného zboží.

ETAPA 3 - Realizace interiéru

Tato etapa je součástí smlouvy pouze na přání klienta.

6. REALIZACE PROJEKTU - dohled nad realizací

Zde se dostáváme přímo k samotné realizaci návrhu. V závislosti na rozsahu projektu vypracujeme harmonogram prací a budeme koordinovat práce jednotlivých dodavatelů a subdodavatelů, jako jsou např. malíři, obkladači nebo elektrikáři, podlaháři, truhláři, kteří budou realizovat jednotlivé úkony. O jejich postupu prací budete pravidelně informováni. Součástí dohledu bude koordinace dodávek, instalací a konečného umístění v souladu s návrhem. Na projekt budeme pravidelně dohlížet, budeme sledovat postup a kvalitu prací. V případě jakékoliv nesrovnalosti ze strany řemeslníků budeme Vás ihned kontaktovat a hledat řešení.

ETAPA 4 - Realizace interiéru

Tato etapa je součástí smlouvy pouze na přání klienta.

7. FINÁLNÍ ÚPRAVY A PORADENSTVÍ

Pokud jste si interiér realizovali dle našeho návrhu sami, pak můžete využít našich služeb" Finální úpravy a poradenství". Tuto službu poskytujeme ve chvíli, kdy máte veškeré vybavení dle našeho návrhu doručeno. Pomůžeme Vám se správným rozmístěním vybavení včetně obrazů a drobných dekorací tak, aby váš interiér získal požadovanou atmosféru.

Chceme Vás ujistit, že nám svěřený projekt a případná realizace bude v dobrých rukou.

Pokud Vaše úpravy interiéru nepotřebují projekt a stačí Vám pouze poradenství tak Vám také rádi pomůžeme. Stejně tak poradíme s nákupem v obchodních centrech, u jiných firem apod. Pokud provádíte realizaci sami a potřebujete pouze nad tím vším dohled, tak jsme také schopni vyjít vstříc.

Chcete nás kontaktovat?

script type="text/javascript"> /* */