Naše služby

Individuální ceny pro každého klientaNěco obecně o cenách.......

Ceny interiérových designerů jsou ještě pohyblivější než u architektů. Velmi se liší podle oblastí naší republiky. Výslednou cenu ovlivňuje počet konzultací, návrhů a náročnost klienta. Obecně lze říci, že cena interiérového designera se pohybuje mezi 6 až 13 % z nákladů na vybavení a úpravy prostoru.

Výpočet ceny za návrh interiéru se různí. Někteří chtějí procentuální částku z realizace, tzn. čím dražší materiály použijete, tím je návrh dražší. Jiní počítají cenu za metry čtvereční, což může být jednoduché na výpočet, ale nemusí to odpovídat náročnosti. Také je možné účtovat dle hodinové sazby. Hodina může stát od 1.000 Kč do několika tisíc korun. Velmi časté jsou ceny za místnost dle její náročnosti. 

Malá komplikovaná místnost v podkroví zabere mnohem více času než luxusně velký obývací pokoj s minimem nábytku. Cena vychází také z náročnosti projektu, často je fotovizualizace nadstavbou a není v projektu nutná. Může Vás však stát i polovinu ceny za projekt. Cenu projektu může ovlivňovat i počet konzultací. Některým stačí jedna až dvě konzultace, jiní klienti jich vyžadují více, a tak musí připlatit. Mezi poslední a významné faktory ceny patří praxe, prestiž, odbornost, šikovnost a vytíženost designéra.

Pokud se rozhodnete pro toho správného designéra, nemusíte se bát vyhozených peněz. Ušetří Vám nejen čas, ale hlavně vyladí interiér do detailu a dost často ušetří i zajímavý obnos.

S jakou minimální částkou je tedy třeba u nás počítat?

Běžná cena základního návrhu bez navazujících konzultací je za jednu místnost se pohybuje od 8.000,- Kč. Může Vás však stát i několikrát více, pokud požadujete kompletní službu návrhu s 3D vizualizací a detailním rozpočtem apod. Pokud Vám někdo nabízí podezřele nízkou cenu, tak to o něčem svědčí. Designér si nevěří, nemá zakázky a zkušenosti, případně se tímto oborem vůbec neživí a má ho jako svého koníčka. Také je otázkou zda používá legální software a co vlastně vše za takovou cenu dostanete. 

Od nás získáte kompletní návrh interiéru + 3D fotovizualizaci, vybavení nábytkem, stínící technikou, návrh elektro a osvětlení, rozvodů, návrh konkrétního vybavení jako dveří, podlah, spotřebičů, výběr dodavatelů a v neposlední řadě podrobný rozpočet pro další použití při výběru dodavatele realizace.
Profesionální designer si neúčtuje poplatek za počáteční konzultaci jednoduše proto, že na ní potřebuje projednat s klientem rozsah prací a získat představu o daném projektu. S klientem se setkává také proto, aby zjistil, jestli si jsou schopni vzájemně porozumět. 


Veškeré ceny jsou bez platného DPH

PORADENSTVÍ                                              - základní cena            2.000,- Kč

Rádi Vám pomůžeme i při výběru nábytku u jiných firem, případně v obchodních centrech jako například XXXLutz, SCONTO, ASKO, MÖBELIX, JYSK , SIKO, SENESI a jiné.

K základní ceně se připočítává hodinová sazba + dopravné dle ceníku.

Práce jednoho designéra 1.500 Kč / hod

Práce dvou designérů společně 2.500 Kč / hod

PORADENSTVÍ u klienta v interiéru                 - základní cena       3.500,- Kč

Základní cena obsahuje barevné schéma interiéru, výběr výmalby, dekorací, dveří, podlah a nábytku + dispozice. Vše bez grafických výstupů. K základní ceně se připočítává hodinová sazba + dopravné dle ceníku.

Práce jednoho designéra 1.500Kč / hod

Práce dvou designérů společně 2.500 Kč / hod

PORADENSTVÍ na studiu                                  - základní sazba    2.000,- Kč

Základní cena obsahuje barevné schéma interiéru, výběr výmalby, dekorací, dveří, podlah a nábytku + dispozice. Vše bez grafických výstupů. K základní ceně se připočítává hodinová sazba.

Práce jednoho designéra 1.500 Kč / hod

Práce dvou designérů společně 2.500 Kč / hod

DESIGNÉRSKÉ PRÁCE                           řešíme hodinovou sazbou

Práce jednoho designéra 1.500 Kč / hod

Práce dvou designérů společně 2.500 Kč / hod


NÁVRH INTERIÉRU BEZ 3D FOTOVIZUALIZACE

cena dle náročnosti - kalkulace při jednání s klientem

na dotaz

NÁVRH INTERIÉRU VČETNĚ 3D FOTOVIZUALIZACE

cena dle náročnosti - kalkulace při jednání s klientem

na dotaz

INTERIÉROVÝ DOZOR

cena je kalkulována procentuelně z celkového objemu fakturovaného interiéru kterého se dozor týká.

cca 10%

DOPRAVNÉ

Doprava na první schůzku je zdarma, dále dle objemu zakázky 10,- Kč/1 km

 

Interiérový dozor - dohled nad realizací

Pokud nemáte dostatek času nebo odbornosti, rádi za Vás ohlídáme celou realizaci interiéru. V naší nabídce jsou veškerá řemesla a ověřené firmy se kterými pracujeme již několik let a máme jejich práci vyzkoušenou a tudíž se můžeme zaručit za zdárný průběh a dokončení prací.

V závislosti na rozsahu vašeho projektu vypracujeme harmonogram prací a budeme koordinovat práce jednotlivých dodavatelů a subdodavatelů, jako jsou např. malíři, obkladači nebo elektrikáři, podlaháři, truhláři kteří budou realizovat jednotlivé úkony. O jejich postupu prací budete pravidelně informováni. Součástí dohledu bude koordinace dodávek, instalací a konečného umístění v souladu s návrhem. Na projekt budeme pravidelně dohlížet, budeme sledovat postup a kvalitu prací.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

script type="text/javascript"> /* */