O nás

LiborMonika a Marie

 Designéři

Vzájemné propojení nás tří designérů je od roku 2013, kde jsme se společně potkali ve společnosti Centrum zdravého spánku. Od té doby aktivně spolupracujeme a navrhujeme klientům krásné a zajímavé interiéry. Svou originalitou jsou naprosto odlišné od práce jiných designérů.

Naší práci, při které jste nejdůležitější Vy, děláme s vášní, radostí, pohodou, láskou a samozřejmě s pokorou.

Kvalitní a profesionální práce spojená s kreativitou a originalitou je u nás vždy na prvním místě. Stejně tak i přátelský a uvolněný způsob práce s klientem, včetně výhod zastřešení rodinné firmy Belurette, s.r.o. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s respektováním jeho potřeb i přání.

Spolupracujeme vždy s ověřenými firmami, prověřenými řemeslníky a specialisty na dokončovací práce. Samozřejmostí je pro nás úzká spolupráce s klientem, během které se snažíme co nejlépe poznat jeho životní styl, přání a plně respektovat jeho finanční možnosti.


Když stavíte nebo rekonstruujete svůj interiér, nestačí Vám jenom hezké vizualizace, ale potřebujete mít jistotu, že celou cestu s Vámi jde někdo, kdo tomu opravdu rozumí a pomůže. Interiérovému designu se věnujeme již 30 let od roku 1991. Mluví za nás zkušenosti, praxe a individuální přátelský přístup ke klientům.

Platíte nás za to, aby jsme našli pro Vás to nejlepší řešení a to je naším cílem.

Bude nám ctí, zvolíte-li pro svůj interiér právě nás.

Libor, Monika a Marie

LIBOR MILISDÖRFER

 Designér - interiérová architektura 


Vystudoval stavební průmyslovou školu a dále se věnoval studiu architektury.

Má úspěšně zvládnuté studium na akademii "interiérového designu a Homestagingu - AHSID v Praze s platným certifikátem "INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA"

Během své 32-ti leté praxe v oboru nábytku a designu získal řadu certifikátů, ocenění a zkušeností.


Jak šel čas............

S manželkou Monikou založili v roce 1991 firmu Monet® v Českých Budějovicích. Od té doby se věnoval převážně návrhům a realizacím kompletních interiérů bytů, rodinných domů, ale také komerčních prostor. Později se firma Monet® transformovala ve společnost Centrum zdravého spánku a.s. Zde působil jako jednatel a ředitel společnosti. Práce v oboru zdravého  spaní ho po mnoha letech nenaplňovala, stále převažovala touha se vrátit k návrhům interiérů a designu. Z tohoto důvodu na jaře 2013 společnost společně s manželkou prodali a založili interiérové studio  Belurette® s.r.o. Vize společnosti je věnovat se více zákazníkovi jako takovému, konzultovat vybavení interiérů, nabídnout klientům ucelenou službu od návrhu až po kompletní realizaci a dělat co ho opravdu naplňuje a konečně baví.

MONIKA MILISDÖRFEROVÁ

Designérka

Vystudovala obchodní školu se zaměřením na marketing a obchod.

úspěšně zvládnuté studium na akademii "interiérového designu a Homestagingu - AHSID v Praze s platným certifikátem "INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA"

S manželem Liborem se 30 let věnuje interiérovému designu  a vybavování interiérů nejdříve u jejich firmy  Monet-nábytek a později ve společnosti  Centrum zdravého spánku. Nyní působí v jejich vysněné firmě Belurette s.r.o, kterou společně založili na jaře 2013, jako zlepšení podpory pro klienty.

Současně  se věnuje administrativě a kompletní práci bytového designéra.

Bc. Marie Dvořáková

Designérka

Mladá designérka, která do vašich domovů přinese nové trendy a modernu.

Vystudovala univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně v oboru Multimedia a design, kde získala titul BcA. Nejvíce blízká je jí prostorová tvorba společně s interiérovým designem. Ráda sleduje nové trendy a inspiruje se i u zahraničních designérů.

V minulosti pracovala jako designérka pro Centrum zdravého spánku, a.s., kde měla možnost spolupracovat se špičkovými dodavateli nábytku, ale svou představivost zde neměla možnost zcela uplatnit.

Ihned po založení společnosti Belurette® Liborem a Monikou, ani chvilku neváhala a rozhodla se okamžitě pracovat s nimi. Jejím cílem bylo a stále je, aby plně rozvíjela své představy o uspořádání interiérů, plnila přání klientů na vytvoření příjemného a útulného domova.

WE ARE DIFFERENT

Náš slogan mluví za vše - jsme jiní.


 • Víme, jak na to!

 • přizpůsobíme se Vám: časovou flexibilitou, cenou, požadovanou úrovní služeb

 • profesionální a osobní přístup ke každému klientovi

 • více jak 30 let zkušeností

 • všechny naše dodavatele známe osobně

 • neprodáváme na základě provizí

 • interiérový dozor po celou dobu Vaší realizace


 • zajištění veškerého servisu

 • kompletní poradenský servis při nákupu u nás i jinde.

 • hovoříme světovými jazyky

 • nabízíme zakázkovou výrobu veškerého nábytku

 • dodržení všech slíbených termínů

 • garance nejnižší ceny

 • zázemí rodinné firmy

 • na čem se domluvíme to také dodržímeChcete nás kontaktovat?

script type="text/javascript"> /* */