Německý interiér - WIEMANN

 WIEMANN  - přední výrobce evropského nábytku

Naše studio je má zastoupení pro prodej tohoto kvalitního výrobce.

Přehled kompletního  sortimentu najdete na těchto stránkách a objednávat můžete u nás.

             www.loznice-wiemann.cz             

Hledáte stylový, univerzální a přesto moderní ložnicový nábytek? Jste na správném místě! Nábytek Wiemann - to je značková německá kvalita, synonymum pro kvalitní nábytek s tradicí od roku 1900,

Rodinná firma Wiemann dobře ví, co znamená vybudovat silnou značku, známou po celé Evropě a zároveň si dobře uvědomuje, jak snadné by ji bylo ztratit. I proto je nábytek Wiemann stále vyráběn výhradně v německém závodě v Osnabrücku z pečlivě sledovaných a trvale kontrolovaných surovin, které téměř výhradně pocházejí buď přímo z Německa, nebo z okolních evropských zemích.

Ložnicový a skříňový nábytek Wiemann je určen zákazníkům, kteří kromě špičkového designu hledají i dokonalé zpracování a vysokou kvalitu. Základní typové řady disponují obrovským výběrem variabilních možností a jednotlivých komponent, prostě není možné si nevybrat.

Společnost Wiemann je jedním z předních reprezentantů tradic německé řemeslné výroby v tom nejlepším slova smyslu, s důrazem na kulturu a úroveň zdravého a příjemného bydlení.

Pokud dokážete ocenit kvalitu, pak je nábytek Wiemann určen právě pro vás.

Cenové kalkulace a kompletní sortiment Vám ukážeme při osobní návštěvě u nás na studiu, včetně všech modelů a látek.

Moderní ložnice

ALASKA
ALASKA

Ložnice Alaska se vyznačuje svěžím a elegantním designem, který je tvořen kombinací oblázkově šedých a zářivě bílých povrchů, které doplňují luxusní chromované prvky.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/71/alaska/AMARILLO
AMARILLO

Moderní ložnice Amarillo na první pohled zaujme jednoduchým a přirozeným designem, který vdechne každému interiéru úžasnou lehkost a eleganci. 

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/77/amarillo/

.

BARCELONA
BARCELONA

S ložnicí řady BARCELONA přinesete do své ložnice moderní eleganci. Design nábytku kombinuje prvky z dubové imitace Bianco, které dokonale doplňují dekory a imitace kůže v nadčasovém provedení champagner.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/76/barcelona/


BERN
BERN

Ložnicový program Bern se vyznačuje čistým designem a kvalitními materiály, které harmonicky kombinují dřevěné, skleněné a kovové prvky, díky čemuž je vytvořen dokonale vyvážený styl, který si prostě zamilujete. Navíc si můžete vybrat mezi chladnější alpínskou bílou nebo teplejším odstínem v imitaci dubu.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/60/bern/


CANNES
CANNES

Ložnice Cannes v dekoru Havana se představuje s novou oblázkově šedou povrchovou úpravou předních skleněných panelů ve vysokém lesku, která nábytku dodává svěží moderní vzhled (lze nahradit sklěněným povrchem s úpravou Havana či dřevěným povrchem v dekoru oblázkově šedé). 

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/70/cannes/


CATANIA
CATANIA

Elegantní futonová postel Catania je vyrobena z prvotřídní dřevotřísky s kvalitní povrchovou úpravou. Zaoblené rohy postele a lesklé chromované nohy zajišťují její exkluzivitu a dokonale podthují styl celkového konceptu. Na výběr je také varianta se skrytou nohou,

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/61/catania/


CAYNNE
CAYNNE

Ložnicová sestava Cayenne na první pohled zaujme elegantním designem s dokonalou harmonií materiálů. Vysoce kvalitní barevná skla, zrcadla a hliníkové prvky dodávají nábytku nadčasový vzhled.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/73/cayenne/


EASTSIDE
EASTSIDE

Skříňový program Eastside zaujme zejména svým povrchovým provedením v barevném skle ve třech barevných provedeních.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/50/eastside/


GLASGOW
GLASGOW

Ložnicový nábytek řady GLASGOW kombinuje funkční design a moderní barvy s nadčasovým vzhledem matného skla. Vybírat můžete z oblázkově šedého, bílého nebo tmavého grafitového dekoru.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/79/glasgow/KANSAS
KANSAS

Luxusní ložnicová sestava Kansas na první pohled zaujme elegantním a vzdušným designem, který oživí každý moderní interiér. 

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/64/kansas/


KIRUNA
KIRUNA

Model Kiruna na první pohled zaujme flexibilním provedením v elegantním, rustikálním designu, který obohatí každou moderní ložnici. 

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/80/kiruna/

.

LIVORNO
LIVORNO

Nábytková řada Livorno je vyrobená z masivního bukového dřeva a díky kombinaci tmavých a světlých odstínů je ideální pro milovníky přírodních materiálů.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/81/livorno/


LOFT
LOFT

Tento jedinečný panoramatický skříňový systém nabízí nespočet možností kombinací, díky čemuž můžete úložné prostory dokonale přizpůsobit na míru interiéru.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/82/loft/

 

MALIBU
MALIBU

Ložnice Malibu nabízí stylové řešení pro menší interiéry, které oživí elegantním a moderním designem, jenž je možné přizpůsobit vašemu vkusu díky volitelným barevným dekorům.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/72/malibu/

.

MALIBU 2
MALIBU 2

Šatní skříň Malibu 2 nabízí stylové řešení pro menší interiéry, které oživí elegantním a moderním designem

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/87/malibu-2/


MONACO
MONACO

Série nábytku Monaco vás dostane bohatými možnostmi kombinací a díky chytrému variabilnímu systému nabízí optimální řešení úložných prostorů pro vaši ložnici nebo šatnu.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/86/monaco/MONTREAL
MONTREAL

Série ložnicového nábytku Montreal díky svému svěžímu elegantnímu designu s jasnými liniemi a bohatými detaily skvěle odráží městský životní styl.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/83/montreal/


PADUA
PADUA

V ložnicovém programu Padua došlo k harmonickému propojení tradičního stylu s moderními prvky, jehož výsledkem je elegantní designový nábytek vhodný do jakéhokoliv interiéru.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/65/padua/


SHANGAI 2
SHANGAI 2

Program Shanghai 2 vás překvapí svou rozmanitostí, vysokým standardem zpracování a prvotřídním designem, který oživí každý moderní interiér.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/84/shanghai-2/


SUNSET
SUNSET

Ložnicový program Sunset nabízí širokou variabilitu s možností uspořádání nábytku přímo na míru vašemu vysněnému interiéru.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/53/sunset/


VIGO
VIGO

Variabilní program Vigo nabízí široké možnosti kombinací, což umožní zařízení interiéru ložnice přesně podle vašich představ.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/66/vigo/


WESTSIDE
WESTSIDE

Skříňový program Westside dominuje zejména svým povrchovým provedením v barevném skle ve třech barevných provedeních. 

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/49/westside/


WESTSIDE 2
WESTSIDE 2

Skříňový program Westside 2 na první pohled zaujme zejména svým kvalitním povrchovým provedením se skleněnými plochami ve třech barevných provedeních

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/85/westside-2/


DOPLŇKY
DOPLŇKY

K šatním skříním dodáváme celou řadu příslušenství pro dokonalé uspořádání vnitřního prostoru a pohodlné skladování vašeho oblečení a módních doplňků

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/85/westside-2/


Dřevěné ložnice

BALTRUM
BALTRUM

Ložnice Baltrum je vyrobena z částečně masivního olšového dřeva a díky sektorovému provedení s širokou možností variant zajistí harmonické uspořádání vaší ložnice.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/58/baltrum/BARI
BARI

Ložnice Bari je vyrobena z častečně masivního dubového dřeva a díky sektorovému provedení s širokou možností variant zajistí harmonické uspořádání vaší ložnice

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/88/bari/


LIDO
LIDO

Dřevěná ložnice Lido se vyrábí ve dvou provedeních buď z dubového dřeva, nebo olše. 


https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/56/lido/


PALERMO
PALERMO

Ložnice Palermo je vyrobena z částečného dubového masívu, který je doplněn světlými skleněnými panely s kovovými prvky z chromu. 

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/69/palermo/TOLEDO
TOLEDO

Exkluzivní ložnice Toledo nabízí nadčasový design s velmi kvalitním zpracováním s provedením v částečném masivu - olše nebo dub.

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/29/toledo/


TURIN
TURIN

Šatní skříň Turin je vyrobena z masivního dubu, který vyniká vysokou pevností a trvanlivostí. 

https://www.loznice-wiemann.cz/zbozi/75/turin/


Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

script type="text/javascript"> /* */