Vestavěné skříně 

Kvalitní vestavěné skříně za super ceny !!! 

Vestavěná skříň - dokonalý úložný prostor

Hledáte dokonalý úložný prostor, do kterého se vše vejde a který umístíte přesně tam, kam potřebujete? Vsaďte na dokonalou vestavěnou skříň, která Vám ukáže prostor tam, kde jste ho doposud neviděli.

Vytvořte si cenovou nabídku pro vestavěnou skříň

Na naší stránce si můžete vytvořit cenovou nabídku pro vestavěnou skříň podle svého přání a zároveň si tuto vestavěnou skříň i objednat. Máte možnost zadat si Vámi požadované rozměry a vybrat si z pestré palety barev dřevodekorů od předních dodavatelů jako jsou EGGER.    

Konfigurátor  ZDE  Spuštění konfigurátoru se připravuje  


Proč vestavěná skříň

Tradiční skříně v interiéru dnes nahrazují vestavěné skříně. Jsou velké, stylové, elegantní a především šetří prostor. Jsou instalované přesně na míru a podle Vašich představ. Díky posuvným dveřím s absolutně tichým kolejnicovým mechanismem nepotřebujete ani prostor pro jejich otevírání.

Posuvné dveře nejen pro vestavěnou skříň

Posuvné dveře představují tu nejlepší volbu oddělení interiéru. Oproti klasickým dveřím nezabírají posuvné dveře v prostoru tolik místa a zároveň umožňují propojení pokojů v interiéru, aniž by narušovaly jeho kontinuitu. Posuvné dveře mohou oddělovat místnost za účelem vytvoření soukromí, ale zároveň mohou rozdělit větší prostor na dva menší celky.

Přední posuvný systém představuje tu nejlepší volbu

K dispozici jsou posuvné dveře jednokřídlé nebo vícekřídlé. V závislosti na tom, jaký prostor třeba uzavřít, nebo dělit, vám variabilně navrhneme šířku a nejvhodnější řešení. Vícekřídlé posuvné dveře se mohou například posouvat mezi sebou po dvou kolejích nebo podél stěny, přičemž případné vypínače světel netvoří žádnou překážku. Každé dveře mohou být svým vzhledem originální. Jste to právě Vy, kdo si kombinací různých materiálů vytváří design. Sami si podle své fantazie určíte proporce a barevné variace. Rozhodnete tak, zda bude skříň v interiéru dominovat svou extravagancí, nebo harmonicky doplní celek. Někdy však potřebujeme prostor oddělit jen opticky s podmínkou zachovat a vnímat jeho hloubku. Použitím různých skel i transparentních výplní dokážeme posuvné dveře navrhnout tak, aby propouštěly světlo a přitom zachovaly soukromí v jednotlivých zónách. V opačném případě posuvné dveře s neprůhlednou výplní respektují soukromí uzavřeného prostoru. Na výběr je tak opravdu velké množství řešení.

Posuvné dveře vyrobené od nás jednoznačně vycházejí z tradičního řešení a z moudrosti předků. Přitom jsou vyráběny z nejmodernějších materiálů a pomocí nejmodernějších technologií. Posuvné dveře mají spodní kolejničku vyrobenou z tvrzeného eloxovaného hliníku, takže ani dlouholeté opakované zatěžování nezpůsobí opotřebení. Formátování výplní na plnoautomatických výrobních linkách je jedno velké technologické divadlo. Jeho součástí je profesionální ruční skládání a individuální kontrola každého vyrobeného kusu. Právě toto jsou atributy, které nám umožňují nabídnout Vám nadstandardní záruku! Ať už se rozhodnete pořídit posuvné dveře do vestavěné skříně nebo samostatně, neprohloupíte. Volba posuvných dveří od nás Vám přinese dlouhodobou spokojenost při užívání a v neposlední řadě ušetří Vaše peníze.

Jak správně zaměřit, nacenit a poskládat vestavěnou skříň

V těchto videích si ukážeme, jak správně zaměřit a následně zadat naměřená data do našeho online návrháře a takto získat nezávaznou cenovou nabídku.

Podívejte se také jak probíhá výroba Vaší vestavěné skříně a jak jednoduše si ji dokážete samostatně poskládat.

Montáž skříně: 

https://www.youtube.com/watch?v=zaflgfroSwk

Osazení dveří: 

https://www.youtube.com/watch?v=yt0D-VoWqTM&t=2s

Výroba skříně: 

https://www.youtube.com/watch?v=Ph9Dyhq_SRQ

Zaměření skříně: 

https://www.youtube.com/watch?v=m1XFtRGkEi4&t=2s


Objednávka vestavěné skříně

Postup při objednávce vestavěné skříně přes konfigurátor 

V prvním kroku si zvolte typ půdorysu prostoru ve kterém bude umístěna Vaše vestavěná skříň.

Zadání parametrů vestavěné skříně. V závislosti na zvoleném typu prostoru bude od Vás systém požadovat zadání různých parametrů jako např. délka, šířka, výška, hloubka. Po zkontrolování správnosti dat, Vás systém vyzve, abyste si zvolili počet prostorů. Systém Vás automaticky nastaví na optimální počet prostorů dle Vašich parametrů, avšak Vy máte možnost si tento počet snížit nebo zvýšit.

V následujícím kroku si poskládáte vnitřek Vaší vestavěné skříně. Rozložení vestavěné skříně si přizpůsobíte Vašim požadavkům.

Následně si vyberte barvu vnitřku Vaší vestavěné skříně. Na výběr máte širokou škálu barev a dřevo dekorů, ze kterých si zaručeně vyberete.

Po výběru barvy vnitřku Vaší vestavěné skříně je v dalším kroku nutné vybrat i barvu bočnic, případně dojezdových lišt. To záleží na půdorysu Vaší vestavěné skříně.

V dalším kroku našeho konfigurátoru si volíte dělení posuvných dveří. Na výběr máte plné dveře nebo si můžete vybrat z naší nabídky dělených dveří.

Výběrem typu a barvou profilu se má na mysli rám dveří Vaší vestavěné skříně. Všechny dveře jakož i horní a dolní kolejnice se orámují zvoleným typem a barvou rámu.

V následujícím kroku našeho konfigurátoru si volíte výběr jednotlivých výplní dveří. Na výběr máte ze tří záložek: dřevo dekoru, skla a zrcadla.

V předposledním kroku konfigurace Vaší vestavěné skříně máte na výběr jednotlivé doplňky vestavěné skříně

V závěrečném kroku konfigurátoru vidíte náhled dveří, vnitřní zástavbu a cenu Vámi nakonfigurované vestavěné skříně.


Co dělat po nakonfigurování skříně?

Po vytvoření kombinace Vaší vestavěné skříně je potřeba vyplnit objednávkový formulář.
Na konci objednávkového formuláře se nachází prostor pro poznámky, kde nám můžete zanechat jakýkoliv odkaz týkající se dané objednávky.


Pokud jste rozhodnuti pro objednávku Vaší vestavěné skříně, odešlete nám závaznou objednávku.
Emailem dostanete potvrzení Vaší objednávky vestavěné skříně.
Po objednání vestavěné skříně Vás bude náš tým kontaktovat ohledně odsouhlasení.
Bez konzultace se objednávka do výroby nezadává.


Výroba skříně
Po odkonzultovaní Vaší vestavěné skříně je objednávka zaslána do výroby.
Výroba vestavěné skříně trvá cca 10 pracovních dnů.
Když je skříň hotová ...
Po vypršení výrobního procesu Vás bude kontaktovat náš řidič kde Vám upřesní datum a čas dodání Vaší vestavěné skříně.
V den dodání kdy je řidič na cestě obvykle volá zákazníkům hodinu před dodáním vestavěné skříně.

Při montáži vestavěné skříně postupujeme podle video návodu, který je na stránce případně dle papírového návodu, který je součástí dokumentace vestavěné skříně.

V případě zájmu o odbornou montáž od naší firmy, připravíme Vám přesnou cenovou kalkulaci.
Na  výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců.
Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.


Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

script type="text/javascript"> /* */