Reference

Zkušenosti našich klientů

Přinášíme Vám stručný přehled našich referencí za poslední roky a zkušenosti našich klientů s prací a službam

.

Firmy, společnosti, úřady

 • Jihočeská univerzita - ZSF /zázemí kanceláří a vybavení studoven/
 • spediční firma Jedetrans s.r.o / kompletní zázemí společnosti/
 • Vyšší podnikatelská škola, Praha / vybavení učeben/
 • Tony Studio /návrh a realizace tetovacího studia/
 • DHW s.r.o. / interiéry/
 • Autodoprava Matoušek / interiéry/
 • Právní kancelář Šimák / interiéry/
 • TECHNICOAT / návrh a realizace recepce/
 • Rekreační zařízení Chlum U Třeboně LESÁK / návrh a realizace pokojů hotelu/
 • Fa: KEB-EGE Kájov / návrh a realizace recepce,kanceláří,zazemí firmy/
 • Lipnoport KONDUCO /návrh pokojů apartmánů/
 • Kosmetické studio Kodetka /návrh a realizace kosmetického studia/
 • GIENGER - vybavení poboček / kanceláře vybavení/
 • Obecní úřad Kamenný Újezd/ návrh a realizace obřadní sině, chodeb a zazemí/
 • Brit Tábor / návrh a realizace recepce, kanceláří, společných prostor/

Hotely a penziony 

 • Hotel MAXANT Frymburk
 • Hotel Studenec
 • Penzion U Kučerů, Zlatá koruna
 • Kemp Florida
 • Penzion Oliver
 • Penzion Delta, Praha

Restaurace a kavárny 

 • Restaurace Citro, České Budějovice
 • Vinárna Citro, České Budějovice
 • Lovecká chata - Folmava
 • Kavárna divadelní - České Budějovice

Soukromé interiéry a jiné

 • více jak 900 rodinných domů po celé ČR
 • domy pro Ruskou klientelu, Římov
 • dům pro seniory Máj, ČB
 • rádio Faktor, Kiss a Rock

Toto je jen stručný výtah některých názorů našich klientů na práci kterou odvádíme.                   Veškeré reference Vám rádi předložíme při osobním jednání. 

Všem našim klientům děkujeme za projevenou důvěru a jsme rádi, že jsme Vás nezklamali.


Mgr. Martina  Zárybská

Praha 9 prosinec 2021

Dobrý den,
já i manžel bychom chtěli moc poděkovat za navrh a opravdu propracované řešení naší kuchyně s ostrůvkem. Dále za všechny rady ohledně spotřebičů a chytrých úložných prostor. Dále za kompletní realizaci obývacího pokoje s kuchyní a vestavěné skříně na míru. Překvapila nás nejen ochota manželů, ale i zaujetí, se kterým k našemu domu přistupovali. Budeme jistě dále doporučovat dál a s příchodem dalšího potomka je požádáme o navrh dětského pokoje.

Děkuji,
Zárybská

Eva Ondráčkova

České Budějovice  redesign interiéru červen 2021

Srdečně vás oba zdravím,

slíbila jsem pár slov (papírek s připomínkou mám na stole už 2 týdny, ale teď už to nemohu odkládat, jelikož mi recepce zrovna přinesla do kanceláře balík, ve které je dortový podnos s poklopem - ten jsem neměla, jelikož ho nebylo kam dát, a dále nějaká ta nová pánvička. A díky vám už to mám kam dát...) 

Pro novou kuchyň jsem se rozhodovala poměrně dlouho, asi 2, možná 3 roky. Stará již byla nekomfortní, designově a zejména prostorově. Zkrátka jsem si nemohla pořídit do kuchyně nic nového - přístroj, vybavení, protože to nebylo kam dát. Ale při představě diskomfortu, který nastane, až mi do bytu vstoupí zedníci, sádrokartonáři, elektrikáři, instalaréři, podlaháři, malíři, truhláři, kameníci, sklenáři...jsem rozhodnutí stále odkládala a odkládala...

Ale situace se zhoršovala, tak jsem pomalu začala brouzdat po internetu a hledat designové studio. A také se dotazovat "známých". Když už diskomfort, tak jsem chtěla absolutní změnu, jakou může navrhnou "nezávislýma očima" pouze profík. Vzhledem k tomu, že paní Monika a pan Libor Mïlisdörferovi mi byli sympatičtí z fotek na jejich stránkách a reference měli skvělé, vzalo to poměrně rychlý spád.

Někdy na podzim první schůzka, designový návrh dle dohodnutého termínu - jen tak mimochodem, v podstatě prvním návrhem se zcela trefili do mého očekávání, mých potřeb, mého vkusu (barevně, materiálově...).... Začátek realizace na den přesně. Je to k neuvěření, v bytě se opravdu vystřídaly všechny výše zmíněné profese, přesto se přesně za 12 dní od chvíle, kdy mi byla odinstalována původní kuchyň, uvedla do provozu ta nová. Chyběly detaily, které bylo potřeba doladit postupně, ale voda tekla, deska vařila, trouba pekla, mikrovlnka ohřívala, myčka myla...

Máme krásnou a neskutečně praktickou kuchyň, snadno udržovatelnou, skvěle osvětlenou, neuvěřitelně úložného prostoru (několik skříněk zůstalo zatím prázdných)...

U kuchyně nezůstalo, změny nastaly i v obýváku...a budeme-li dělat v budoucnu další, určitě s manželi Milisdörferovými. Tedy pokud na nás budou mít čas. Chápu, že při kvalitě jejich práce jsou zaneprázdněni. Rádi si na ně počkáme...Vytvořili nám nový DOMOV.

Díky vám oběma.

Eva Ondráčková

Peškovi

Újezd  nad Lesy  15.3.2021

Dobrý den,
nejprve bych Vám i Vaší manželce poděkovala za vřelý a velmi milý přístup. S přítelem jsme koupili dům na okraji Prahy a vzhledem k tomu, že se letos ještě bereme a máme další výdaje, měli jsme velmi omezený rozpočet. Proto váš individuální přístup nás velice potěšil a ušetřil nám minimálně 110 000,- na vybavení. Navíc to, že jste nám nechali na míru vyrobit nábytek u truhláře, se nedá srovnat s kvalitou u jiných obchodů s nábytkem. Jsme opravdu velice spokojeni a rádi vás doporučíme dál.
S pozdravem, Peškovi

Ing. Eva Ondráčková

České Budějovice  leden 2021

Dobré odpoledne paní Milisdörferová, jsem nadšená nejen z návrhu, ale i z vás obou, jste moc fajn a budu-li v budoucnu dělat jakýkoli nový interiér, i kdyby to měla být třeba chodba, určitě se na vás obrátím s důvěrou. Jste zkrátka skvělí designéři, profíci každým coulem!

Eva Ondráčková.

Hruškovi

Bechyně  březen 2020

Dobrý den,

tímto bychom chtěli poděkovat manželům Milisdörferovým za vypracování návrhu rekonstrukce patra rodinného domu, až po jeho samotnou realizaci. 

Jste profesionálové v oboru. S vaší pomocí jsme vše příjemně zvládli a nový interiér nám přináší každodenní radost. Vše navíc proběhlo v přátelské atmosféře a za to ještě jednou velké díky.

V rámci této rekonstrukce jsme využili služby nabízené studiem Belurette - zednické a stavební práce, elektrikářské práce, topenářské a instalatérské práce, malířské práce, podlahářské prácea truhlářské práce. Všem pracovníkům, kteří se podíleli na rekonstrukci tímto ještě jednou děkujeme za dobře odvedenou práci.Studio Belurette doporučujeme.S pozdravem Hruškovi.

Dr. Pelíšek Václav

České Budějovice  srpen 2020

Děkujeme za váš návrh včetně realizace dopadl výborně, žaluzie se všem moc líbí. Děkujeme za velmi příjemné a vstřícné jednání, určitě budeme doporučovat dál. Tak by to mělo vypadat všude a byli bychom spokojení. S pozdravem Dr. Pelíšek Václav.

Kristýna V.

Praha 10.  říjen 2019

Dobrý den,

jako studentka vysoké školy jsem si chtěla zařídit vlastní byt. Z finančních důvod jsem si mohla zatím dovolit jen rekonstruovat obývací pokoj s postelí. Hledala jsem jak to nejlevnější tak zároveň nejhezčí zboží, až jsem narazila na vaše stránky. Trochu jsem se bála toho, že i když jsem z Prahy a vy z Českých Budějovic, tak to bude trochu problém, ale vy jste mě ujistili, že naopak. Díky tomu, že jste přijeli za mnou do Prahy, kde jsme s vaší designérkou všechno nakreslili, tak jsem si mohla vybrat vše u mě doma. Tento profesionální přístup musím ocenit. Dodrželi jste i mou cenovou relaci.

Kristýna V., Praha 10

Marie B.

Litvínovice. květen 2018

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za pomoc při výběru pokoje pro mou dceru. Několik týdnu jsem běhala po Českých Budějovicích, po různých obchodech s nábytkem, ale nemohla jsem nic pořádného najít i kvůli špatné otevírací době ostatních obchodů. Díky tomu, že jste časově flexibilní, tak jsem k Vám mohla přijít po pracovní době až v půl 9 večer a vy jste mi poradili, co do pokoje mé dcery by bylo nejlepší. V 3D programu jsem si to krásně uměla všechno představit, takže nyní už jen s nadšením pozoruji, jak se mé dceři v pokoji líbí.

Velice díky, Marie B., Litvínovice

Vlaďka Ondřichová

Tábor.   říjen 2019

Vážené studio Belurette,

většinou se zdržuji s psaní referencí či případných vděčných emailu, ale návrh i konečná realizace dětškého pokoje pro našeho syna se opravdu vyvedla. Děkujeme a počítáme s realizace obývacího pokoje a ložnice opět se studiem Belurette. Vlaďka Ondřichová

Petr Vaňěčka

Orlické Hory  červenec 2017

Vážená paní Moniko, velice rád bych Vám poděkoval za pomoc při návrhu a vybavení interiéru celého našeho penzionu, zejména stínící techniky na okna. Vaše doporučení TWINROLLA od firmy LEHA byla úžasná volba. Krásně to na oknech funguje a každý kdo přijde to obdivuje. Počáteční investice nám sice dlouho ležela v žaludku, ale vyplatila se za což ještě jednou děkuji. Tímto Vás oba s manželem zvu k nám na víkend samozřejmě v naší režii. Petr Vaněčka Penzion Vaněčka Orlické Hory 

L. Matoušková

Libnič únor 2020

Dobrý den, rád bych Vám vyjádřil poděkování za moc hezký návrh našeho interiéru celého domu. Dlouho jsme rozmýšleli zda svěřit návrh a vybavení Vám nebo nějaké Pražské firmě a volba byla úspěšná. Vše dopadlo skvěle, krásná práce, fajn kamarádský přístup a o Vaši odbornosti ani nemluvě. Budu Vás všude doporučovat. Ing. Kamil Peršták

Ing. Kamil Peršták

Praha leden 2017

Dobrý den, rád bych Vám vyjádřil poděkování za moc hezký návrh našeho interiéru celého domu. Dlouho jsme rozmýšleli zda svěřit návrh a vybavení Vám nebo nějaké Pražské firmě a volba byla úspěšná. Vše dopadlo skvěle, krásná práce, fajn kamarádský přístup a o Vaši odbornosti ani nemluvě. Budu Vás všude doporučovat. Ing. Kamil Peršták

Tomáš Bart 

Srnín - návrh pokoje + kuchyně únor 2022

Poděkování

Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímné poděkování manželům Milisdörferovým za vypracování úžasného návrhu v 3D verzi, k zajištění a provedení celé modernizace obývacího pokoje s kuchyní.

Vše začalo hledáním dodavatele, který by byl schopen zařídit kompletní řešení od vypracování projektu až po úplnou realizaci. Měli jsme štěstí, že jsme nalezli webovou stránku www.belurette.cz a domluvili si schůzku. Při prvním setkání s paní Monikou a Liborem nás hned zaujala jejich veliká profesionalita, mnohaleté zkušenosti, lidský přístup. Na každý náš dotaz jsme dostali přímou odpověď. Následovalo setkání u nás, vypracování projektu, odsouhlasení výše ceny a termínu realizace. Pak už šlo vše ráz na ráz. Hlavní stavební úpravy probíhaly, když jsme byli na dovolené. Návratem domů jsme si splnily náš sen. Po otevření vstupních dveří jsme zažili pocit, který se nedá slovy vyjádřit, zůstali jsme na sebe hledět v naprostém úžasu. 

Moniko a Libore za vše Vám moc děkujeme, jste nejlepší! Tomáš a Pavla

Martina Neužilová

České Budějovice - návrh a realizace obývacího pokoje 2022

Přeji hezký den, ráda bych Vám poděkovala za velmi krásný návrh našeho obývacího pokoje. Všichni  mne od spolupráce s designéry odrazovali, že si to přece umím udělat vše sama a, že nemám vyhazovat peníze. Nedala jsem na rady a navštívila Vaše studio. Hned po příchodu a Vašem přivítání jsem věděla, že jsem ve správných rukách. Po vypití dobré kávy a vyslechnutí Vaší presentace jak pracujete jsem byla rozhodnuta u Vás interiér zadat. Upřímně to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v poslední době co jsem udělala. Vytvořili jste nám krásný návrh pokoje a po Vaší realizaci se nám u nás doma zase líbí. Ještě jednou  děkuji a budu Vás všude doporučovat.  Neužilová Martina

Miluše Hrdinová 

Poděkování  září 2020

Po úmrtí manžela jsem zůstala bezradná před nevyhnutelnou kompletní rekonstrukcí bytu. Dlouho jsem hledala na internetu, kdo by dokázal zrekonstruovat a vybavit byt " na klíč ". Zaujalo mě ateliérové studio Belurette, které nabízelo vše, co jsem potřebovala. Byl to krok do neznáma a dnes mohu napsat, že ten nejlepší, jaký jsem v poslední době udělala.
Každé setkání s manželi Milisdörferovými bylo velice příjemné a konstruktivní. V průběhu rekonstrukce jsem se musela na určitý čas odstěhovat 200 km daleko. Ani to však nebylo na překážku. Domlouvali jsme se telefonicky, maily a občas jsem do Budějovic přijela. Manželé Milisdörferovi mně dokázali poradit a usměrnit ve výběru. Zajistili vyklizení bytu, stavební, elektrikářské, instalatérské a topenářské práce. Pan Milisdörfer stavební práce dozoroval a pokud nebylo něco úplně v pořádku, neváhal dát pokyn k opravě tak, aby vše bylo naprosto perfektní. Společně jsme vybrali podlahy, nábytek, elektrospotřebiče, svítidla, stínící techniku a vybavení koupelny. A dále jsem se již o nic nemusela starat. Přijela jsem do uklizeného, vybaveného, moderního bytu, kde byly i pověšené záclony ! Chyběla jen televize a dekorace. Stačilo se však zmínit a během několika dnů jsem měla instalovanou televizi a na stěnách visely obrazy.
Pokud ještě někdo váhá či má obavy z rekonstrukce a zařizování bytu, mohu z osobních zkušeností ateliérové studio Belurette vřele doporučit. Manželé Milisdörferovi mně velice pomohli a patří jim mé veliké poděkování.

M. Hrdinová, České Budějovice 

Mgr. A. Kopřivová

České Budějovice

Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvělou spolupráci při návrhu našeho interiéru. Vaše studio mě oslovilo nejenom solidním jednáním, ale také výjimečnou ochotou a rychlou reakcí na moje požadavky změn v už vytvořeném návrhu. Při porovnání ceny za hotové dílo s konkurencí jsem také velmi spokojena a v budoucnu se ráda opět obrátím na vaši firmu.

S pozdravem

Mgr. A. Kopřivová

Milan Kratochvíl

České Budějovice.  listopad 2019

Vážená společnost Belurette. S manželem jsme si vybrali obývací stěhu v Möbelixu, ale nevěděli jsme dál, jak to sladit s celkovým interiérem. U Vás na stránkách jsme se dočetli, že poskytujete i možnost poradenského přístupu i jinde, než u vás ve studiu. Bylo od Vás velice milé, že s námi paní Designérka sjela přímo do obchodu, kde jsme vybrali skříň, a po té veškerý nábytek do obýváku už u vás.

Milan Kratochvíl, České Budějovice

Jiří Polák

Strakonice.  září 2019

Musím přednostně poděkovat panu Milisdörferovi, za ochotu, kterou mi věnoval a pomohl mi vybrat kvalitní boxspringovou postel značky ADA. Nejen, že se nám do ložnice krásně hodí, ale opravdu se nám i dobře spí. Matrace jsme koupili kvalitnější po dohodě, protože jsme chtěly, aby nám opravdu vydržely. Nyní každou noc usínám v nepopsatelném pohodlí. Rádi se na vás obrátíme koncem roku s vybavením dětského pokoje.

Děkujeme. Jiří Polák, Strakonice

Ing. Oldřich Bartůněk

Praha.  únor 2020

Dobrý den, velice rád bych pokoedukoval manželům Liborovi a Monice za jejich profesionální přístup při návrhu a realizaci interiéru našeho domu. Na to, že jsme z Prahy tak jejich ochota vše koordinovat a řídit řemesla je obdivuhodná. V Praze syn takový přístup jen tak nevidí. Vše dopadlo výborně a vynaložených peněz za jejich pomoc nelituji a všem vřele doporučuji jejich práci. Ještě jednou děkuji a jsem z pozdravem Ing. Oldřich Bartůněk 

David P.

Lišov. březen 2018

předně bych rád poděkoval za vstřícný přístup Vám i Vaší manželce. Dříve jsem nakupoval nábytek pouze v Ikea nebo v Sconto nábytek. Po několika zklamaných nákupech s materiálem, který neuspokojil mé potřeby jsem narazil na Vaše studio. Studiový manager byl velmi nápomocen a doporučil mi hned několik produktů. Po výberu mi sám objednal převoz i montáž postele a pracovního stolu. Služby mile rád doporučím, a s příštím projektem se znovu obratím na Vás.

David P.

M. Zemanová

Soběslav.  květen 2018

"Delší dobu jsme s manželem přemýšleli,jak si upravit obývák.Původním naším záměrem bylo pořídit si pouze nový nábytek a osvětlení. Jsem velmi ráda,že jsme se nakonec obrátili na profesionální pomoc. Tu nám poskytla firma Belurette. Tímto bych chtěla celému kolektivu velice poděkovat za výbornou spolupráci,ochotu a opravdový zájem o své klienty. Každému,kdo bude potřebovat jakoukoli úpravu svého domova, vřele BELURETTE doporučuji! DĚKUJI M. Zemanová Soběslav.

Roman Tesařík

Praha 10  listopad 2019

Dobrý den pane Libore, na Vaše služby jsme dostali výborné reference od mého bratra, kterému jste realizovali kuchyň. Na tomto základu jsme si u Vás objednali návrh a potom i realizaci našeho pokoje s kuchyní. Návrh krásný ale realizace zaskřípala. Dovezená lednice byla bohužel proražena - asi při převozu přepravní firmou. Ctěl bych pochválit Vaší reakci a vstřícnost při řešení reklamace, kde jse ihned zajistil dodání nové, která přišla již druhý den a nemuseli jsme čekat 30 dnů jak je to jinde. Dokončení kuchyně se sice posunulo o 2 dny, ale stálo to za to, Vše je skvělé, vše funguje a jsme spokojeni. Moc Vám děkuji a rád doporučím Vaše služby. S pozdravem Roman Tesařík

Chcete nás kontaktovat?

script type="text/javascript"> /* */