Kvalitní dveře ERKADO 


Dveře u nás na studiu

Na našem studiu máme vystaven sortiment dveří zn. ERKADO. Rádi Vám vše předvedeme, ukážeme a společně vybereme ten pravý model pro Vás. Zaměření a montáž je samozřejmostí.

Kompletní sortiment najdete na www.erkado.cz

Interiérové dveře ERKADO - Vítejte!!!

Interiérové dveře a zárubně hrají významnou roli v jakémkoli prostoru, ať už je to byt nebo kancelář. Svým způsobem představují "vstupní portál" mezi jednotlivými zónami. Hlavním úkolem dveří je ochránit zóny před nežádoucími rušivými vnějšími vlivy a vytvořit tak pro obyvatele příjemné prostředí. Úloha interiérových dveří však spočívá nejen ve schopnosti rozdělit prostor, dokážou také vytvořit jeho osobitý styl.

Společnost ERKADO vyrábí dveře už více než 35 let a nabízí velký sortiment interiérových (vnitřních) dveří, přičemž klient si může vybrat podle nejrůznějších parametrů: způsobu otevírání, počtu dveřních křídel, materiálu, z něhož jsou dveře vyrobeny, a také výplně dveřního křídla. Podívejme se na ně konkrétněji.

Podle způsobu otevírání dveří nabízíme:

  • otočné
  • posuvné

Nejtradičnějšími jsou otočné dveře, které mohou být pravé nebo levé.
Interiérové posuvné dveře nebo dveře zasouvací (dveře zatahovací nebo zašupovací) lze použít jako posuvné dveře na stěnu nebo posuvné dveře do pouzdra (do zdi), které umožní značně ušetřit prostor.

Podle počtu křídel rozeznáváme:

  • jednokřídlé
  • dvoukřídlé

Bez ohledu na způsob otevírání dveří dělíme dveře podle počtu křídel na dveře jednokřídlé nebo dvoukřídlé. V otočné variantě se používají rovněž asymetrické dvoukřídlé dveře (s bočním dílem, plným nebo proskleným u řady STILE).

Podle výplně dveřního křídla rozeznáváme:

  • plné
  • prosklené
  • celoskleněné FRAGI

Plné interiérové dveře jsou hladké nebo s povrchovou úpravou - kazetové dveře. Interiérové dveře mohou mít různé tvary prosklení: od pravoúhlého s různým zdobným orámováním až po atypické geometrické formy. Lze si rovněž vybrat rozměry prosklení interiérových dveří: od malého okénka až po prosklení vyplňující prakticky celé dveřní křídlo. Rozměry prosklení určují architektonické požadavky a přání zákazníka.

Na trhu interiérových dveří a zárubní je v současnosti celá řada materiálů používaných pro výrobu dveří a zárubní. Každý z nich má své výhody a nedostatky. Výrobce dveří a zárubní ERKADO nabízí interiérové dveře a zárubně (obložkové dveře a zárubně) z materiálů podobajících se dřevu a jejich kombinací (v jednotlivých částech dveřní konstrukce). Použití náhrad přírodního dřeva se v technologii výroby dveří osvědčilo nejen z hlediska levnější výroby, ale i úspěšnosti snah o vyrovnání nedostatků dřeva přírodního materiálu (velká hmotnost, komplikace při výrobě, vlastnost rozesychat se při působení vlhkosti). Díky tomu jsme schopni nabídnout kvalitní a levné dveře.

Pro ty, kteří uvažují o koupi dveří do bytu, do domu nebo do kanceláře, bude jedním z důležitých kroků výběr typu dveří. Při výběru interiérových dveří je nutno vše dobře promyslet, protože interiérové dveře a zárubně nejsou jen tak ledajakým funkčním prvkem místnosti. Je velmi důležité, aby byly spolehlivé a harmonicky doplňovaly celkové vyznění interiéru. Mohou být nenápadné nebo se stát naopak výrazným detailem podtrhujícím vkus majitele. Interiérové dveře musí být navíc snadno ovladatelné a spolehlivé. Proto je třeba postupovat při výběru dveří velmi pečlivě.

Výrobce interiérových dveří ERKADO nabízí dvě modelové řady interiérových dveří: řadu STANDARD a řadu STILE.
Řada Standard jsou dveře vyrobené v deskové technologii.
Konstrukce deskových dveří je tvořena deskou HDF obložené vrstvou dekorativního materiálu - fólií FINISH. Tento povrch se vyrábí v různých barevných provedeních a navenek přesně kopíruje texturu a barvu všemožných druhů dřeva (včetně vzácného dřeva jako je buk, dub, ořech, webe a další), nicméně cena fólie je výrazně nižší a technologie výroby jednodušší a dostupnější. Výplň těchto dveří tvoří papírová voština (včelí plástve) nebo za příplatek dřevotřísková deska plná. Je to standardní výroba interiérových dveří.

Druhou modelovou řadou dveří jsou rámové dveře STILE,
Jde o novou technologii výroby dveří, která spojuje nová designová řešení a funkčnost. Za vnější krásou a lehkostí tvarů v řadě STILE se skrývá strohá geometrie jednotlivých prvků. Klasický nádech dodávají kolekci dveří výplně ze skla. Konstrukci těchto dveří tvoří rám z HDF materiálu o šířce 14 cm a tloušťce 4 cm. Jedná se o obvodový rám dveří, který díky svým rozměrům výrazně zlepšuje konstrukci, což zajišťuje zvýšenou životnost dveří. Jako výplň těchto dveří se používá HDF deska o tloušťce 22 mm, kalené matové sklo o tl.4mm, nebo místo skla se dává HDF tabule o tl. 4 mm. Povrchovou úpravou těchto dveří je fólie GREKO, která má oproti standardní fólii FINISH mnohem lepší technické a vzhledové vlastnosti. Struktura fólií GREKO má moderní dvojrozměrný a trojrozměrný optický efekt a díky tomu se může opakovat jak kresba, tak i textura dřeva.

Kromě výroby dveří se společnost ERKADO zabývá ještě další tradiční činností. Jde o výrobu a prodej dveřního příslušenství - obložkové zárubně, rámové zárubně, zárubně typu tunel (slepá zárubeň), krycí lišty, garnýže pro posuvné dveře a ostatní nejrůznější modifikace a barvy


Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

script type="text/javascript"> /* */