en-Jak se staví ten správný sen....

22/01/2021

Často se nás klient zeptá " děláte to jako v té televizi" ? Odpověď je jednoduchá - neděláme. Sice to vypadá podobně, ale je to úplně jinak.

Dobrý bytový designér nevytváří interiér tak, jak se líbí jemu, ale na míru svým zákazníkům. Toto je zásadní rozdíl od pořadu v TV JAK SE STAVÍ SEN. Práce jejich designérů je v podstatě jednoduchá. Celé je to TV show. Dělají si to celé po svém, nikdo jim do toho nemluví, nejsou ovlivněni zákazníkovým rozpočtem, jeho názory a v neposlední řadě výběrem dodavatelů. Také nikde v tomto pořadu není uvedena cena za práci designérů,  jejich návrhů a dohledu a koordinaci přeměny. To vše není zdarma a má to svou cenu, se kterou musí zákazník počítat. 

Naše práce je úplně jiná. Musíme od klienta načerpat plno informací ohledně představ, možností a hlavně finančního rozpětí, které ovlivní celkový návrh a realizaci. Než interiér vznikne je to několik schůzek a konzultací s klientem kde se vše vybírá a překládají se různá řešení. Pokud to není ono a klient požaduje něco jiného tak se navrhuje dál, dokud není spokojen. Je fajn, že takový pořad v televizi probíhá a lidé se s prací nás designérů seznámí a při svém zařizování interiérů si na to vzpomenou.

script type="text/javascript"> /* */