Jak pracovat s designérem........

04.01.2021

Po letech zkušeností s klienty víme, že je důležité od vás získat co nejvíce informací se kterými nadále můžeme pracovat. Všeobecné zadání typu "Necháme to na vás" nemusí dopadnout ke spokojenosti klienta a to si nepřejeme. Jakým způsobem tedy zadávat designérovi informace a podklady?

Co vše potřebujeme vědět?

Pro designéry je v první řadě důležité osobně se seznámit se s klientem a získat co nejvíce informací o jeho interiéru, požadavcích, potřebách, podívat se na místo realizace a v neposlední řadě o finančních možnostech klienta. Již na první schůzce od nás klient dostane základní informace, co vše potřebujeme vědět, co si má sám připravit a obdrží od nás designový dotazník. Na dotazníku vypíše, vše co po nás požaduje, a s čím si neví sám rady, co má rád, jaké barvy, styly interiérů a mnoho dalšího. Tato fáze zahájení projektu je ze všeho nejdůležitější, neboť na základě dostatečných a podrobných informací získá designer plno informací, které bude využívat po celou dobu projektu. 

Pokud si designér s klientem opravdu, jak se říká "sednou", a má veškeré potřebné informace, potom vždy konečný projekt dopadne výborně a jsou všichni spokojeni. Z tohoto důvodu opravdu nepodceňujte zadání a věnujte mu plnou svou pozornost - nejlépe celé rodiny a hlavně vy, kteří v interiéru budou bydlet. Nebudeme na Vás chvátat, v klidu a v pohodě při kávě vše probereme a pomůžeme se zadáním. Časově se Vám přizpůsobíme, ale počítejte, že prvotní schůzka ohledně zadání se může protáhnout i na několik hodin. 

Těšíme se na Vás a nebojte, vše v klidu společně zvládneme ..........    Libor M.

script type="text/javascript"> /* */