Nové trendy u podlah QUICK-Step

27.01.2021

Laminátové  podlahy nabízejí opravdu realistickou kresbu dekoru. Jemné povrchové textury s detailní kresbou vytváří přírodní vzhled dřeva nebo kamene.

Kolekce laminátových podlah Signature je ještě o krok blíže originálnímu materiálu. S elegantními dekory, autentickými strukturami a realistickými hranami podlahy Signature vynikají jako nejvytříbenější laminátové podlahy, které kdy byly vyrobeny. A jsou téměř nerozeznatelné od skutečného dřeva.

Laminátové podlahy Quick-Step jsou na předních příčkách žebříčku z hlediska odolnosti proti nárazu, trvanlivosti a odolnosti proti poškrábání. Chytré technologie, jako je patentovaná ochrana proti poškrábání vrchní vrstvy Scratch Guard, dodávají podlahám výrazně vyšší odolnost proti poškrábání. I když rozdíl je jen minimální, pokud jde o škrábance a oděrky, mají  laminátové podlahy nad vinylovými podlahami mírně navrch.

Laminátové  podlahy se snadno čistí - stačí je pravidelně vysát a vytřít vlhkým hadrem s čisticími prostředky z čisticí soupravy Quick-Step.

A teď k ceně - laminátové podlahy  jsou cenově dostupné.  A co víc, na laminátové podlahy Quick-Step nabízíme extrémně dlouhou záruku a to 25 let, 

Ještě pořád jste se nerozhodli, zda laminátovou podlahu Quick-Step? U nás na studiu máme vystavené vzorky většiny podlah a rádi Vám vše ukážeme a v klidu a pohodlí při dobré kávě vysvětlíme.

Těšíme se na Vás .........

script type="text/javascript"> /* */